24 hodin Veroniky Tymichové

Veronika Tymichová

24 hodin Veroniky Tymichové

Nohejbalové Superfinále 1.ligy žen mezi TJ Slavoj Český Brod a TJ Sokol Praha - Vršovice II. přihrává hráčka Českého Brodu Veronika Tymichová.

alt

Žehlení a snídaně pro půl města

Superfinále žen o titul 1. ligy začínalo až od 12:00, budík jsem tedy v pátek nastavila na krásných 8:00. Záhadně jsem však před osmou stihla vyžehlit tričko, které jsem vůbec nepotřebovala a sníst snídani tak pro půl města.


alt

V 8:05 káva

Káva z posledních zrnek, náhoda?


alt

Superfinále dorostenecké ligy

S holkami z týmu jsme se domluvily a sešly se již na první Superfinálový zápas, kterým byl souboj o titul BDL (dorostenecká liga) se zastoupením našich kluků z Českého Brodu.


alt

Jdeme na to

Sestavy na dnešní den, poslední taktické pokyny a pokřik! Pro dnešní hru se mě týká první dvojice a první trojice = neuvěřitelná zodpovědnost.


alt

Pocity při hře

První pocit na hřišti je důležitější jak posledních 14 dní na tréninku. Moje pocity při rozcvičování: Nechodí mi paty, nevadí, protáhnu smeč. Smečuju moc krátce, nevadí, tak to otočím do A, nemám nahráno, nevadí, tak to zkrátím, míč v polovině hřiště.. krásný, dneska vyhrajeme!

alt

První zápas

První zápas souboje o titul 1. ligy žen mezi Prahou Vršovice a Českým Brodem. S Lenkou Cibulkovou přicházíme na kurt a obě moc dobře víme, jak důležité je začínat s výhrou. S prvním míčem na všechno zapomínám a „probouzím se“ až při výherní ráně do paty! 1:0 na zápasy pro Český Brod.


alt

Poslední zápas

Poslední zápas, odvetná dvojice. S Lenkou Cibulkovou přicházíme na kurt a obě moc dobře víme, že teď, nebo nikdy. Třetí set, Lenky příjem, moje nahrávka, Lenky smeč mezi hráčky Vršovic a náš mistrovský titul!! Konečný stav 5:3 na zápasy pro Český Brod.


alt

Je to tam!

Sport vám občas něco vezme, ale ve strovnání s tím, co vám dá, je to zanedbatelné.


Veronika Tymichová, Michal Němec

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.