24 hodin Veroniky Dostálové

Veronika Dostálová

24 hodin Veroniky Dostálové

První venkovní výjezd extraligových volejbalistek z Dukly Liberec přihrává Veronika Dostálová.

alt

Odjíždíme

Výlet nám začíná již v pátek. Jako nováčci letošní extraligy se na náš první společný výjezd těšíme a nic nechceme podcenit, proto do Frýdku - Místku vyjíždíme o den dříve.


alt

Snídaně

Zápasový den pro nás začíná společnou snídaní. Tu si dáváme na sedačce u recepce. Každý to, co má rád.


alt

Předzápasový trénink

Po snídani se vydáváme do tréninkové haly. Na začátek trochu protáhnout tělo, hlavní náplní předzápasového tréninku je podání a příjem. Na konci se nesmíme zapomenout vyfotit.


alt

Oběd

Oběd byl moc dobrý, o čemž vypovídají prázdné talíře na stole. Někdo si dal dýni k obědu, já ji využívám na doladění techniky odbití obouruč spodem.


alt

Odpočinek

Po obídku využíváme volný čas k odpočinku na pokoji.


alt

Kávička

Na kávu se celý tým schází kolem 15té hodiny. Někdo sedí už o hodinu dříve a fandí českým ragbistům. Pak se už přesouváme do haly, kde nás čeká ještě krátká porada v šatně.


alt

A jde se na to

Po rozcvičení už jsme i my připravené a čekáme na znamení rozhodčího k začátku utkání.


alt

Zápas

Do utkání vstupujeme přesně tak, jak chceme. Od začátku dokazujeme roli favorita, a kromě části druhého setu je tomu tak celý zápas.


alt

Naše první výhra

Náš první venkovní zápas zvládáme na jedničku. Vítězíme 3:0, s čímž jsme samozřejmě všechny spokojené. ;-)


alt

Cesta zpět

Na cestu zpět si každý nakoupí něco k večeři, abychom pak nemuseli nikde stavět a byli doma co nejdříve. Cesta je bez problémů a trvá jen 4 hodiny. Trávíme ji povídáním, takže nám to i rychle utíká.


alt

Konec dne

Protože k hale v Liberci dorážíme celkem brzo, rozhoduju se, že ještě sednu do auta a vydám se směr domů do Prahy. I tahle cesta naštěstí utíká. Teď rychle na zuby a hurá do postele. Myslím, že po úspěšném dni se bude dobře usínat… Dobrou noc.


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.