24 hodin Michaely Budayové

Michaela Budayová

24 hodin Michaely Budayové

Čtvrtfinálový zápas Českého poháru v házené mezi SHK Veselí nad Moravou a HK Hodonín cvaká levá spojka Hodonína Michaela Budayová.

alt

Dobré ráno

Dnes musím vstávat dříve. Plán je v 7:00, což se mi, ostatně jako vždy, nedaří. Budík odkládám a nakonec 7:30 lezu z postele. Zapínám Jedničku, pak rychle na zuby, obléct, nanést lehký make-up a jde se do práce.


alt

Bez frází do práce

Naštěstí to mám kousek. V práci jsem tedy za pár minut, něco málo po osmé.


alt

Snídaně

V pracovních dnech většinou snídám až tady. Sednu k počítači a pročítám nové emaily. Dnes mám výborný maminčin home-made obložený rohlík a k tomu “nealko“ kafé (bez kofeinu) s mlékem. Po jídle zakousnu “amaroun”, tu červenou gumovou kostku, aby mě nebolela kolínka. Najím se, zajdu ještě na normál kafé a jde se makat.


alt

Jůůůů, oběěěd!

Uteklo to rychle, je čas zase něco zakousnout. “Kam půjdeme? A v kolik?”, domlouváme se s kolegy. Nakonec jdeme hned v 11:00 do restaurace kousek od práce. A co vítězí? Ano, ano, vím, že dnes hrajeme zápas. Té chuti se ale nedá odolat. Po smažáku ještě zpět do práce a v 15:00 rychle domů chystat se na zápas.


alt

No stress

Zabalím dresy, boty atd…, protáhnu se a jedu pro mamku - dnes nám bude fandit.


alt

Zácpy

Hrozná cesta, všude zácpy, nestíhám. Sraz je 16:45 a já tam budu nejdřív za 20 minut. Ach jo, to bude za pokutu! Pospa, spoluhráčka, která má na starosti kasu, už si určitě mne ruce.


alt

Bez pokuty

Dobíhám do šatny, a jaké překvapení! Holky z Hodonína, včetně Pospy, busem ještě nedojely. Je nás tu jen pár, co jsme jely po vlastní ose. Takže tentokrát sice se štěstím, ale bez pokuty. :-)


alt

Jde se na věc

Už jsme všechny. Oblékáme se a za chvilku je tu trenér. Dopleteme poslední copánky, vypínáme rádio a jdeme se radit. Po poradě na záchod, rozcvičku, poplácat, pozdravit soupeře a pojďme do toho.


alt

Znepříjemnit!

Říkám si, že by bylo fajn Veselským panenkám, které jsou favoritkami zápasu, postup do semifinále Českého poháru aspoň trochu znepříjemnit.


alt

Jedem jedem

Zápas začíná, nevyvíjí se ale dobře. Hodně se nadřeme na každý gól, neproměňujeme vyložené šance a děláme zbytečné technické chyby. Soupeřky hrají s lehkostí a jednoduše se prosazují. Poločasový výsledek 14:9 ve prospěch panenek vypadá pro nás vcelku nadějně. Ve druhé půlce ale pětibrankový rozdíl bohužel nesnižujeme. Nakonec prohráváme o jedenáct branek.


alt

Neva, neva, nééva, neva, nevadí. Co se pokazíílo, to se napraví…

Tak už je po zápase, v šatně panuje zklamání. Ani ne tak z výsledku, jako z naší předvedené hry.


alt

Památka

Já si navíc odvážím zpět do Zlína barevnou památku.


alt

Rozjímání na besídce

Jako po každém zápase ještě dlouho přemýšlím, co a jak šlo udělat jinak a jak to do příště změnit. Dnes ale naštěstí nebudu přemýšlet dlouho. Už zase totiž sedím v práci, kde máme vánoční besídku a kamarádi už mi, věřím, pomohou přijít na veselé myšlenky. Tak na zdraví a jedeme dál. :-)


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.