24 hodin Matěje Stříteského

Matěj Stříteský

24 hodin Matěje Stříteského

Den individuální hokejové přípravy z kanadského AKHockey kempu servíruje obránce BK Mladá Boleslav Matěj Stříteský.

alt

7:00

Budíček...následuje příprava pro mě ideální snídaně v podobě ovesné kaše s ovocem. Super start do nového dne. 🙂


alt

8:20

Po snídani si balím výstroj a vyrážím směr stadion.


alt

9:00 - 10:15

První trénink. S pozitivním přístupem a úsměvem na rtech. Jsem na ledě jako jeden z asistentů trenéra mladých hráčů hokejového kempu AKHockey. Je to pro mě výborná zkušenost. Pracovat s dětmi a sledovat jejich nadšení pro hru a následné pokroky. Musím říct, že v Čechách jsem se s ničím podobným nesetkal. Kvalita kempu zde a u nás doma se nedá srovnávat. Už od mladého věku mají hráči výborné podmínky. Jako hlavní rozdíl vidím v chování a přístupu trenérů k jednotlivým hráčům.


alt

10:30 - 11:45

Druhý trénink už v roli hráče. Pracujeme na technice bruslení.


alt

12:00 - 13:15

Třetí trénink je zaměřen na techniku bruslení obránců. Všechny mé tréninky na ledě probíhají pod vedením profesionálního kanadského trenéra bruslení Aarona Konecsniho, kterému chci tímto poděkovat za jeho rady, zkušenosti a nové informace. Mimo jeho bruslařské schopnosti a dovednosti obdivuji jeho neustále pozitivní a zároveň profesionální přístup.


alt

13:30

Jelikož mezi ledem a další fází nemám moc času na kvalitní oběd, snažím se doplnit energii čerstvým ovocem nebo vydatnou zeleninovou polévkou.


alt

15:00 - 16:00

Nedílnou součástí AKHockey kempu je využívání skatemill. Pro mě novinka. Ukáže to hodně detailů, které u bruslení na ledě nejsou tolik patrné. Pod vedením zkušeného trenéra se následné chyby rychle odstraní a výsledky jsou úžasné.


alt

16:15 - 17:00

Aby toho nebylo málo, tak trocha posilovny nikdy neuškodí. :-D


alt

17:15

Všechny fáze dají pěkně do těla, takže je důležité nepodcenit regeneraci. Využívám proto zchlazení v místním jezeru Okanagan lake.


alt

17:45

Ve chvilce volného času si s přítelkyní užíváme výlety po zajímavých místech Kelowne. Jedno z nich je tento nádherný výhled z Knox Mountain park.


alt

19:00

Večeříme. Po náročném dni mé oblíbené BBQ. :-)


alt

21:00

Před spaním ještě trošku regenerace, ať jsem připravený na další den. Dobrou noc a hezké sny. ;-)


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.