24 hodin Martina Pihery

Martin Pihera

24 hodin Martina Pihery

Tréninkový den v přípravě na beachvolejbalovou sezonu a podle jeho slov "nevím už kolikáté úterý v roce 2019" přihrává český reprezentant Martin Pihera.

alt

6:00 vstávačka

Pohádkové ponožky nasazeny a hurá do tréninkového dne. První štace mě čeká v posilovně u kouzelníka Pokustóna.


alt

7:00 posilovna

Tempo bylo pro mě vražedné a z výrazu na fotce je to patrné. Naštěstí mě band (guma, kterou mám pod koleny) udržel, jinak bych běhal až do teď. :-D Z tréninku si odnáším propocené triko skrz na skrz a heslo: “ Letʼs try muscles relaxation, your body will working better!! “ (Fungai Matiza)


alt

9:00 oddych

Trocha odpočinku před dalším tréninkem neuškodí. K tomu mi pouslouží pozitivní hudební vlny a v nohách vrnící váleček od triggerpointu!!! Kdo nezkusil, ať okusí, je to slast :)))


alt

11:00 trenink beache

Hala na Pankráci je vyhřátá a připravená na trénink beachvolejbalu se sparingem Ondrou Šotolou a Tomášem Pálou. Coach Pavel Krč nám předává cenné rady, a tak po tréninku odcházíme zase o krok blíž k vytyčeným cílům pokroku.


alt

13:00 obídek

Po tréninku nastal čas oběda, a tak si zajdeme na něco dobrého. V Sushi koutku na Pankráci v Arkádách mají skvělá meníčka a jedno z toho jsem si dal. Jmenuje se B6 a sami si můžete zjistit, co jsem měl dobrého. :-P


alt

13:15 koníček

Jeden z mých koníčků je navrhování naší kolekce oblečení. Jelikož se blíží nová sezóna, je potřeba obnovit návrh, aby nám to na kurtu i mimo něj ladilo. :-)


alt

15:40 hlídání malé vol. 1

Sestřino auto přijíždí a malá v kombinézce, leč nerada, cupitá ke mě. Po chvilce však zjistí, že to u strejdy není takové peklo. Míč a ďábelské vidle k ní pasují, a tak si jdeme hrát, ať nám malá nezakrní.


alt

19:00 hlídnání malé vol. 2

V České televizi Večerníček končí, ale u strejdy teprv začíná. Malá byla hodná, a tak si zaslouží svého oblíbeného Krtečka.


alt

21:00 protahování nebo NBA?

Po hlídání malé neteře mě čekal mezipokojový duel o vládce NBA a u toho večerní protažení namožených svalů. Výsledek ze zápasu najdete na výsledkové tabuli v Kolínské ulici. Je 22:00 a následuje spánek. Po tak dlouhém dnu je pro mě tahle část skoro nejoblíbenější, ale zároveň pro vás čtenáře ta nejnudnější, a proto vás žádná fotografie nečeká. To až ráno.


alt

7:00 poslední tréninková fáze

Dukla Praha se o mě stará více než dobře. Mám od nich “full servis”, a tak si ráno jdu vykompenzovat moje neduhy pod vedením Evči Brožové fyzioterapeutky. Díky!


Martin Pihera, Jan Čeleda

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.