24 hodin Kateřiny Pauláthové

Kateřina Pauláthová

24 hodin Kateřiny Pauláthové

Se dnem letní kondiční přípravy a rehabilitací po operaci kolene přijíždí reprezentantka v alpském lyžování Kateřina Pauláthová.

alt

7.30

“Vstávej Bobkuuuu! Ale já mám ještě nooooc.” Asi takhle vypadá každé moje ráno. Ranní ptáče opravdu nejsem, než se vyhrabu z postele a zkouknu všechny novinky na internetu, trvá mi to klidně i půl hodiny. Právě jste mě zastihli v Praze na Olympu, kde probíhá další část mé rehabilitace po operaci kolene a kondiční přípravy na následující sezonu. Tak jdeme na to. :-)


alt

8.00

Ach ty koblížky. :-) Nejoblíbenější snídaně. Škoda jen, že je nemůžu snídat každý den. Ne nadarmo mi můj táta říká odmalička koblihu. :-D


alt

10.00

Není warm up, jako warm up. S tímhle super slintákem (čtěte dýchacím trenažérem) se obyčejné rozehřátí na kole dostává na úplně jiný level. Dvacet minut na rotopedu a hurá na první fázi tréninku.


alt

10.20

Zvedám těžký vááhy. Jeden z mnoha šílených workoutů pod vedením kondičního kouče Honzy Kempy. Aneb, jak se zbavit Kateřiny snadno a rychle. :-D


alt

13.00

Klasický oběd na Spartě. Dneska výborné těstoviny s ještě lepším výhledem.


alt

14.00

Každodenní (nezbytný) odpolední šlofík. Půl hodinky prosím nerušit :)


alt

15.30

Levitujeme! Druhá tréninková fáze dneska spočívala hlavně ve fyzio tréninku.


alt

16.30

Regenerace. Relax v oblíbených lymfodrenážních nohavicích. Protože odpočinek dělá šampiony, přece :)


alt

18:00

Neposedí a neposedí. Aby toho nebylo málo, tak s přáteli vyrážíme do Žlutých lázní na další sportovní aktivitu - paddleboarding!


alt

19.30

When pizza is life. Není nic lepšího, než pizza k večeři s nejlepší kámoškou a nejčerstvějšími drby. :-D


alt

22.30

Křížovky a Mr. Nohavica. Ano, nejsem důchodce, je mi teprve 24 let a ráda luštím před spaním křížovky, poslouchám Jarka Nohavicu a nebo koukám na seriály a čtu detektivky. Btw, neví někdo modrou luční květinu na čtyři? :-D


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.