24 hodin Jana Kubisty

Jan Kubista

24 hodin Jana Kubisty

Taková podzimní příprava půlkaře, to je pěkná fuška. Jan Kubista o tom ví své a s jedním svým všedním dnem vás nyní seznámí.

alt

Snídaně je základ

Pro mě jednoznačně nejlepší jídlo dne, těším se na něj od večera. Když je těžký trénink, tak si klidně přivstanu, abych se nemusel omezovat v množství.


alt

Občas se i učím

Ve škole mám spoustu restů. Snažím se to dohánět, ale musím se přiznat, že tam rozhodně neumím zapnout tak jako ve sportu.


alt

Kiláčky na chuť

Dopolední kiláčky. Jdeme jich 8 s krátkou pauzou. Podzimní nabíhání kilometrů nemám moc rád, ale letos mi zatím docela chutná i makat.


alt

Mazání

Přece jenom už mi není úplně dvacet, takže potřebuji lehce máznout nohy po tréninku, abych byl fit na druhou odpolední fázi. Náš Albi je jednička!


alt

Oběd hezky zlehka

Oběd bývá při dvou fázích trošku lehčí. Plátek kuřecího s kaší a salátek. Nechceme odpoledne přece zvracet.


alt

Odpoledne kafíčko

Na kafíčka nechodí jenom fotbalisté. A musím říct, že tahle část dne je moje oblíbená.


alt

Odpolední desítka

Odpolední rychlou desítku dobíhám už za tmy a musím říct, že ta už mi tolik nechutnala.


alt

Studená povinnost

Dnešní den byl celý běžecký. Takže pár kol páry a minimálně pětiminutovka ve studeném bazénu je povinností, kterou mám ale také moc rád.


alt

Jedu objem, pak to rýsnu

Dneska bylo spáleno tolik kalorií, že v tomhle podzimním období vůbec nevadí pořádně doplnit energii. Vafle mám rád a rozhodně jsem si nedal málo.


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.