24 hodin Engineers Prague

Engineers Prague

24 hodin Engineers Prague

Zápas Evropské univerzitní hokejové ligy přináší jeden ze zástupců českých týmů Engineers Prague. Dnem provádí hráč a student VŠE Marek Herna.

alt

Vstávačka

Není to žadnej med, vstávat ráno do práce, když ti předzápasový trénink končí o půlnoci. Ale co se dá dělat, jsme rádi za každou společnou hodinu na ledě. Šest nastavených budíků to jistí.


alt

Bez práce nejsou koláče

Většina z nás při studiu pracuje. V Praze to prostě jinak nejde.. Na fotce vidíte klasický ranní obrázek studenta pohybujícího se po ose VŠE –> korporát. Kromě takových máme v týmu také budoucí architekty, manažery, fyzioterapeuty, strojaře, účetní grafiky, agrobiology a podobně..


alt

Mezitím na jedné z našich univerzit..

Program hráčů věnujícím se v den zápasu studiu se v zásadě liší jen modelem používané výpočetní techniky. Všichni klasicky čumíme do počítačů. Na snímku je náš předseda a zároveň brankářská opora Aleš z ČVUT, který ještě na poslední chvíli dolaďuje organizační záležitosti. Samozřejmě během přestávky.


alt

Takhle vaří u nás na škole!

Od trenéra máme předepsané individuální jídelníčky, v den zápasu je totiž důležité dodržovat přesně stanovené hodnoty proteinů, sacharidů a lipidů. Tohle jídlo to nesplňuje ani v jednom bodě. Ale na plátek s rýží to dneska prostě nebylo…


alt

Úkoly

Termíny pro odevzdávání úkolů jsou neúprosné. Občas ale výuka nabídne i zajímavější formy, než jsou klasické seminárky.


alt

PR, základ všeho

Po splnění studijních povinností se co nejrychleji přesouváme rovnou na stadion. Každý náš domácí zápas potřebuje pořádnou PR podporu. Od článků na webu přes socky až po samotné promo na stadionu. Všechno do sebe musí zapadat. Na zimáku jdeme postavit rollupy, připravit stánek u vstupu nebo třeba nahodit do repráků playlist pro DJe. Pokud by něco z toho nebylo ready, předseda by na nás kleknul. Btw, už nás sledujete na FB, Instagramu a Twitteru? Stačí zadat @engineersprague!


alt

Movember time!

Zápas proti Diplomats Pressburg (ne, nejsou to Němci, Pressburg je historický název Bratislavy) byl specifický tím, že byl věnován podpoře v boji proti nejčastějšímu typu rakovinového onemocňění mužů. Akci Movember podpořily oba týmy nejen svými kníry. Na poslední chvíli ještě proběhlo společné finální zastřižení kníratých ozdob.


alt

Tak tady nás máte!

Všechny. V tabulce třetí Bratislavě jsme nadělili DESÍTKU. To hned chtělo pořádnou fotku s tvrdým jádrem našeho kotle! V posledních zápasech máme docela slušnou střeleckou formu, Brnu jsme dali bůra, Polákům z Krynice sedmičku a Diplomatům deset. Tabulkou EUHL vstoupáme vzhůru a hodláme v tom pokračovat! Příští týden na Hvězdu přijede další tým z Blavy a my pro něj máme nachystanou další nadílku. Budeš u toho?!


alt

Kníry evidentně přinesly štěstí

Když nám to s kartáčema pod nosem tak šlo, rozhodli jsme se u nich zůstat a s image východoněmeckých instalatérů a drogových bossů vyběhneme i do dalšího zápasu.


alt

Tradice

Pozápasové oslavy? Tak v tom jsme mistři.. Pokud se někdy na univerzitách objeví předmět o tom, jak oslavit výhru, někdo z nás ho bude vyučovat.


alt

Zasloužená odměna

Po zápase jdeme do Kanady. Čepují nám tu desítku. Jak příhodné! Dominik z ČVUTu to dneska v bráně zavřel a připsal si 25 úspěšných zákroků. Olda přidal 2 góly a Márovi tam taky jeden spadl. Úspěšný večer!


alt

Nejsme v tom sami!

Přece si ty oslavy nenecháme sami pro sebe..


alt

Povinnosti nepočkají

Zadat statistiky do online systému, napsat report, stáhnout fotky a videa. Myslíte, že pro nás zápas končí závěrečným hvizdem? Omyl, po zápase teprve přichází nejvíc práce. Dneska to radši balíme, doma bude na práci větší klid, oslava deseti gólů, to by mohlo dopadnout všelijak.


alt

Znáte ten pocit..

..když se ti dlouho odkládaná aktualizace spustí v nejnevhodnější moment? Klasika.


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.