24 hodin Báry a Maki

Bára a Maki

24 hodin Báry a Maki

Tréninkový den v rámci startu do nové sezóny přihrává beachvolejbalová dvojka Bára Hermannová a Markéta Sluková.

alt

Snídaně na začátek

Jedna z našich oblíbených snídaní - kaše z bezlepkových vloček z mandlového mléka, s borůvkama, banánem, višněma a dávkou energie z guarany.


alt

Přísný váleček

Ještě než začneme venku na písku, tak doma probudíme svalíky na válečku, který je někdy dost přísný. Když nemáš osobního maséra, tak musíš mít aspoň Trigger point váleček! ;-)


alt

Pružné zahřátí

Před prvním tréninkem je potřeba se pořádně zahřát a takové krátké sprinty na pružném lanu je jedna z možností, jak se rychle dostat do varu. Tohle je u nás jedna z často používaných pomůcek před tréninkem.


alt

Asijský oběd

Jelikož mezi tréninky nemáme moc času, tak jdeme na oběd do nově otevřené asijské restaurace kousek od Vítkova, kde si pošmakujeme na thajské polévce s krevetami. :-)


alt

Po obídku makat

Druhy trénink "done", jupííí!!!


alt

Bára na Skypu

Fyzický trénink je za námi, ale ještě chybí ten mentální, který je v profi sportu nedílnou součástí. I my na téhle stránce pracujeme. Dneska to je hodinka na Skypu s naší koučkou Kačkou. Probíráme minulý turnaj v Moskvě a taky ten následující v Holandsku. Musí se to všechno pořádně probrat a zapsat.


alt

Maki na fyzio

Zatímco Barča povídá na Skypu, tak Maki cvičí a snaží se s fyzioterapeutem odstranit nějaké bolístky v Institutu sportovního lékařství. :-)


alt

Dozor!

Na tréninku jsme vždy pod přísným dozorem pejsků! Většinou je ale moc netrápí, když nám něco nejde. Naopak jsou holky Amička a Ozárka moc příjemná společnost, která nikdy nezkazí srandu. Taky s nima rády chodíme po tréninku na procházky. Je to výborný relax.


alt

Dobrou s knížkou

Obě dvě moc rády čteme, a tak s sebou na cesty vždy vozíme nějaké dobré čtení, kterým se dá i hezky zabít čas v třeba letadle. :-) Ale teď už vám přejeme dobrou noc. S dobrou knížkou... ;-)


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.