24 hodin Barbory Dimovové

Barbora Dimovová

24 hodin Barbory Dimovové

S prvními nominačními závody na mistrovství světa ve sjezdu na divoké vodě připádlovala na řece Kamenici reprezentantka Barbora Dimovová.

alt

Brzká snídaně

Nedovedu si představit ráno bez pořádné snídaně. Jelikož odjíždíme z “Asie”, jak o nás naši kamoši z Prahy říkají, do Čech na nominační závody na řeku Kamenici, musím vstávat už ve 4:30, abych stihla trénink... Jo, a taky se stihnout aklimatizovat, protože u nás na Moravě je to přece trochu jiné.


alt

Nakoukávání

S Litovelskou družinou a s Kenošem (můj taťka a trenér v jednom) si procházíme trať, abych náhodou při závodě nebo tréninkových jízdách nezničila loď nebo nehodila krysu... Samozřejmě to jistí eskymák, ale tím se radši chlubit nebudu.


alt

Sex appeal...

...ten mi rozhodně nechybí. Můžete vidět, že svou vášeň dokážu velmi dobře ztvárnit. Ovšem tady mi někdo zajistil vstupenku na seznamku pro náročné a dal si tu práci, aby mě nikdo nepřehlédl. (foto z plakátu a pozvánky na Český pohár ve sjezdu na divoké vodě)


alt

Zase žerete!

To je klasická reakce všech kluků, kteří mě a moji nejlepší kamarádku Klárku vidí s jídlem v ruce. Jinak takto vypadáme asi 2 hoďky před startem. V tuhle chvíli nemyslím na to, co mě čeká, ale hlavně na to, aby se ta buchta nesnědla dřív než dorazím do cíle.


alt

Slow down

Při samotném závodu na divoké vodě je potřeba si počkat ve správný čas na správný záběr. Soustředění mám vždy maximální, stopu projíždím dobře. Za celou jízdu na lodi ani škrábaneček, až na závěr, když bez sil najíždím na kámen a moji loďku trochu načínám.


alt

Překvápko

Do cíle dojíždím s totálním vyčerpáním, ale vím, že jsem jela nejlepší jízdu za celý víkend. Spokojila bych se klidně i se 4. místem, ale holt výsledky neklamou a já musím brát bronz na MČR, body do nominace na MS dospělých a ještě k tomu pivko. Co si budem, tohle není zas tak špatný.


alt

Všichni dohromady

S holkama od vody držíme partu a vydáváme se hned po dojetí zafandit našim klukům na trať. Říkám našim, protože spolu trávíme tolik času, jakoby už byli naši...


alt

Co dělat po závodech?

Relaxace po závodech je důležitá. Abyste si nemysleli, že používám hlavu jen na vodě, snažím se ji zapojit i při učení do školy... Přiznávám, že je to občas problém.


Barbora Dimovová, Aleš Berka, Tomáš Slovák

Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.