ŽOKEJOVÉ - Cesta na velkou pardubickou | Oficiální trailer


Dokument ŽOKEJOVÉ přibližuje tři rozdílné osudy, které spojuje jeden cíl - Velká pardubická 2019. Vezmeme vás do zákulisí překážkových dostihů i do stájí a soukromí koňáků. Ukážeme vám každodenní dřinu, kterou veřejnost oceňuje jen jeden den v roce. 

Štáb Bez frází byl osm měsíců součástí života trojnásobného vítěze Velké pardubické a nejlepšího českého jezdce Josefa Bartoše, který se navzdory pádům a zraněním nakonec radoval z triumfu v sedle Theopilose. Vše navíc dokázal pod dohledem legendy Josefa Váni. Další stránku dostihů ukazuje věčný čekatel na úspěch Marek Stromský, který s podporou víry a pevného rodinného zázemí překonává svou pověst smolaře. A tvrdou realitu života u koní na rovinu předkládá Pavel Kašný, který nikdy nespadnul na obávaném Taxisu. Jako absolutní svéráz pohotově glosuje okolní dění a ztělesňuje tvrdost, lidskost i velkou vnitřní sílu. Tohle všechno totiž tvoří energii jednoho z největších českých sportovních fenoménů.

Dokument uvedla v premiéře Česká televize, je k zakoupení na DVD v našem e-shopu, online se dá shlédnout ve videotéce na O2 TV nebo portále kuki.cz.
Těší nás vaše hodocení na portálu ČSFD.

Zůstaňte ještě…

S dovolením, díváme se, jak se na našem webu chováte, a takto získaná data potom analyzujeme. Tím, že na webu zůstanete, s tím souhlasíte, ale vedle toho také načerpáte spoustu životní inspirace. Více informací ZDE.