Podcast Forum Bez frází je místo, kde se setkávají osobnosti ze světa sportu, aby mohly zasadit do aktuálního kontextu doby své názory a životní zkušenosti. Lidé, kteří se nebojí mluvit, protože mají o čem vyprávět. To vše za doprovodu hlasu Lucie Šilhánové, bývalé špičkové plavkyně a moderátorky Ranní show Evropy 2.

20. 5. 2020
Debata ohledně financování českého sportu. V jaké kondici jsou dlouhodobě strádající střešní organizace a svazy? Co na současném stavu může změnit Národní sportovní agentura? Jak na nepřehlednou situaci reaguje byznysové prostředí a sponzoři? A proč se některým novým soukromým subjektům daří a další, především ty státní, dlouhodobě skomírají?


Hosté: Milan Hnilička, Radek Špicar, Filip Neusser a Ondřej Novotný


13. 5. 2020
Co by Jakub Voráček udělal pro ofenzivnější hokej - a souhlasil by s tím Radko Gudas? Jak je možné, že Radim Vrbata dával tolik gólů z nájezdů, když gólmani věděli, jakou kličku zvolí? Jak se zrodil luxusní basebalový gól Dominika Kubalíka? A kdyby opravdu měl Jakub jednou trénovat nároďák, koho by si k sobě přibral jako asistenta?

Hosté: Jakub Voráček, Dominik Kubalík, Radko Gudas a Radim Vrbata


6. 5. 2020
Jak se proměňuje NHL v očích výrazných českých hráčů? Jak se stal lídr z Jakuba Voráčka? Jak Radko Gudas rok co rok přizpůsobuje svoji tvrdost trendům? Jak Radim Vrbata vnímal ligu během předchozí éry a jak v závěru své bohaté kariéry? A dostane Dominik Kubalík cenu pro nejlepšího nováčka soutěže?

Hosté: Jakub Voráček, Dominik Kubalík, Radko Gudas a Radim Vrbata


29. 4. 2020
Na jedné straně strach ze strachu, na té druhé možnost poznat život tak, jak to dosud okolnosti nedovolovaly. Tento díl se opět velmi otevřeně dotýká psychického nastavení sportovců v době nouzového stavu a nabádá k odvaze. Proč je vhodné nebát se změny?

Hosté: Jiří Procházka, Radek Koblížek, Roman Staša, Pavel Moric


22. 4. 2020
Sportovci, lidé zvyklí na pozornost, vyklidili během pandemie koronaviru prostor. Jak vnímají, že se bleskově změnil jejich status, že o ně v určité chvíli přestal být zájem? Tento díl podcastu se dotýká mentálního nastavení v okamžiku velké změny.

Hosté: Jiří Procházka, Radek Koblížek, Roman Staša, Pavel Moric


15. 4. 2020
Karanténa pro sportovce nesmí být synonymem prázdin, zároveň k udržení základní kondice někdy postačí jen čtyři hodiny týdně. I tohle téma se rozebírá ve 2. dílu podcastu Forum Bez frází.

Hosté: Eva Samková, Jiří Dostal, Tomáš Dvořák, Libor Kozák


8. 4. 2020
Premiérový díl se týká fyzické kondice za časů koronaviru. Zajímá vás, jak se s aktuálními omezeními a radikální změnou režimu vyrovnávají vrcholoví sportovci? Co ztrácí i ti nejtrénovanější profesionálové jako první? Komu karanténa prospěje, koho zničí, a komu je to jedno? Jak se situaci museli přizpůsobit plavci bez bazénů, fotbalisté bez týmových tréninků a olympionici bez olympiády?

Hosté: Eva Samková, Jiří Dostal, Tomáš Dvořák, Libor Kozák


27. 4. 2020
SPECIÁL - Speciální díl věnující se dokumentárnímu počinu z dílny Bez frází, filmu Cheza je jen jedna. Jak měl původně vypadat, jak se našemu štábu pracovalo v týmu, který byl na padáka, co považují tvůrci za svoji největší chybu a co to sakra je hospůdka U tří mušlí. Vyprávějí režisér a producent dokumentu, marketingový ředitel litvínovské Vervy a její klíčový hráč, jedna z hlavních postav filmu.

Hosté: Jakub Petružálek, Jan Klobouček, Adam Sušovský a František Suchan