KNIHY A MERCH BEZ FRÁZÍ KOUPÍTE NA E-SHOPU ZDE: OBCHOD.BEZFRAZI.CZ

KNIHA BEZ FRÁZÍ 2

Nová kniha obsahuje dvacet vybraných příběhů, které vyšly na webu Bez frází mezi říjnem 2017 a zářím 2018, a jejich dějové dovětky, popisující, co se s autory událo po jejich zveřejnění. Titulní příběh hokejisty Martina Erata pak vznikl pouze pro tuto knihu. Brněnská ikona a kapitán olympijského týmu v něm hovoří o tom, jak se rodila jeho výjimečná kariéra v NHL, o osudové chybě, která mu pošramotila její konec, i o tom, co se dnes snaží předávat dětem. Předmluvu obstarala Barbora Strýcová, tvář první knihy. Bez frází 2 má stejný formát jako jednička, 464 stran, texty samozřejmě i zde provázejí fotografie od Jany Mensatorové a kromě titulního tu najdete příběhy od těchto osobností: Tomáš Bábek, Jiří Bílek, Jiří Dostal, Tomáš Dvořák, Tomáš Egert, Michal Kempný, Lukáš Konečný, Tomáš Koubek, Jan Kovář, Iveta Luzumová, Monika Míčková, Vít Petrák, Jiří Procházka, Martin Ručinský, Jan Rutta, Tomáš Satoranský, Markéta Sluková, Jan Svoboda, Petr Svoboda, Vladimír Šmicer
Cena: 599 Kč

Objednávejte na e-shopu ZDE


KNIHA BEZ FRÁZÍ

První kniha Bez frází přináší výběr 19 příběhů z prvního roku fungování projektu (říjen 2016 - říjen 2017), které jsou doplněny o vyprávění jejich hrdinů ve stylu "co bylo dál". Vše doplňuje dosud nepublikovaný příběh tenistky Barbory Strýcové, v němž upřímně vypráví o sobě i o světě profesionálního tenisu. Kniha má 400 stran a vedle titulního v ní najdete příběhy těchto sportovců: Milan Antoš, Radek Brunner, Radim Cepek, Kateřina Elhotová, Marek Hanousek, Tereza Huříková, Jakub Kindl, Daniel Kolář, Petr Kopfstein, Jakub Koreis, Ondřej Kratěna, Marek Kulič, Marek Matějovský, Tomáš Plekanec, Jan Povýšil, Matěj Pulkrab, Jana Veselá, Radim Vrbata, Barbora Závadová.
Cena: 399 Kč


  • Objednávky z našeho e-shopu odesíláme po připsání platby na náš účet. Posíláme pomocí České pošty jako balík do ruky, službou DPD private, do výdejen Zásilkovny, případně máme možnost osobního odběru v Praze v našem zázemí v Laskafe ve Vlkově ulici na Žižkově nebo v našem skladu v Plzni v ulici Plachého. Detaily vždy obdržíte e-mailem po dokončení objednávky a zvolení daného způsobu dopravy.

  • Knihu Bez frází 2 můžete koupit i ve fanshopu brněnské Komety, v internetovém obchodě marken.cz, v obchodě Síně slávy českého hokeje v obchodním domě Harfa a ve fanshopech hokejových klubů v Plzni, Pardubicích, Litvínově, Hradci Králové a Vítkovicích.

  • Kniha Bez frází 2 půjde do běžné distribuce a kamenných knihkupectví v polovině listopadu 2019, první knihu Bez frází už všude najdete. Distribuci zajišťuje společnost Kosmas.

  • Při objednání na Slovensko nebo jinam do zahraničí prosím využijte eshopu na www.marken.cz nebo u distributora knihy na www.kosmas.cz.