KNIHU A KALENDÁŘ KOUPÍTE NA E-SHOPU BEZ FRÁZÍ ZDE: OBCHOD.BEZFRAZI.CZ

KNIHA BEZ FRÁZÍ

Kniha Bez frází přináší výběr 19 příběhů z prvního roku fungování projektu (říjen 2016 - říjen 2017), které jsou doplněny o vyprávění jejich hrdinů ve stylu "co bylo dál". Vysvětlují, proč se ke svým zpovědím odhodlali, s jakými reakcemi se následně setkali a jak se jejich osudy vyvinuly od doby zveřejnění. Vše doplňuje dosud nepublikovaný příběh tenistky Barbory Strýcové, v němž upřímně vypráví o sobě i o světě profesionálního tenisu. I v knize texty provázejí fotografie Jany Mensatorové.

Kniha je vázaná, má 400 stran a vedle titulního v ní najdete příběhy těchto sportovců: Milan Antoš, Radek Brunner, Radim Cepek, Kateřina Elhotová, Marek Hanousek, Tereza Huříková, Jakub Kindl, Daniel Kolář, Petr Kopfstein, Jakub Koreis, Ondřej Kratěna, Marek Kulič, Marek Matějovský, Tomáš Plekanec, Jan Povýšil, Matěj Pulkrab, Jana Veselá, Radim Vrbata, Barbora Závadová.

Cena: 399 Kč včetně poštovného

Kupujte na obchod.bezfrazi.cz


KALENDÁŘ 2019 BEZ FRÁZÍ

Nástěnný kalendář 12 fotografií uměleckých aktů sportovců z příběhů Bez frází objektivem naší fotografky Jany Mensatorové. Najdete v něm výjimečné fotografie lyžaře Kryštofa Krýzla, gymnastky Moniky Míčkové, hendikepovaného plavce Jana Povýšila, fotbalisty Jana Rajnocha, běžce Miloše Škorpila, cyklisty Tomáše Bábka, beachvolejbalistky Markéty Slukové, tenisty Daniela Vrby, MMA zápasníka Jiřího Procházky, plavkyně Barbory Závadové, hokejisty Ondřeje Kratěny a basketbalistky Kateřiny Elhotové.

Cena: 299 Kč včetně poštovného

Kupujte na obchod.bezfrazi.cz


  • V našem e-shopu máte dopravu po Česku zdarma, pouze požadujeme platbu předem. Po jejím připsání na náš účet budeme odesílat objednávku. Posíláme Českou poštou jako doporučené psaní (1 kniha) nebo balík do ruky (více knih, kalendář).

  • Knihu od ledna 2019 najdete i v kamenných knihkupectvích, distribuci zajišťuje společnost Kosmas.

  • Při objednání na Slovensko nebo jinam do zahraničí prosím využijte eshopu na www.marken.cz nebo u distributora knihy na www.kosmas.cz.