24 hodin Ondřeje Vrzala

Ondřej Vrzal

24 hodin Ondřeje Vrzala

Den v rámci fotbalové přípravy přihrává obránce fotbalové Dukly Praha Ondra Vrzal.

alt

Vstávačka

Ráno vstávám v 7:15. Udělám si snídani, hodím na sebe nějakej outfit a kolem osmé hodiny vyrážím na trénink.


alt

Rozcvička

Po příjezdu na trénink si obleču něco lehkýho, termotričko a legíny. Následuje rozcvička. Máme na Dukle takovou místnost, kde se můžeme před tréninkem rozcvičit, jít na kolo protočit nohy, dát si třeba břišáky nebo zajít k masérovi.


alt

Dopolední trénink

Po rozcvičce následuje klasickej trénink, kterej začíná zhruba v půl desáté a končí kolem půl dvanácté. Poté jdeme všichni společně na oběd dolu pod stadion.


alt

Tradiční kafíčko

Po obídku máme dvě a půl hodinky volno. Takže jdeme třeba na kafe, někdo jde do šatny si odpočinout… Já si jdu s klukama nejradši sednout na kafe a pokecat. Kafíčko je nutnost, abychom měli nějakou energii na druhou fázi.


alt

Odpolední fáze

Druhou fázi tréninku máme od půl třetí nebo od tří a trvá většinou tak hoďku. Po odpoledním tréninku máme během přípravy všichni povinnost zůstat v šatně a dát nějakou rehabku.


alt

Rehabka

Rehabku si každej koučuje sám. Někdo si jde dát břicho, někdo dává masáž nebo vířivku. Máme na Dukle i takovou bandasku s ledovou tříští, kam se dá vlézt po pás.


alt

Nákupy

No a potom všem, když mám čas a nejsem hodně unavenej, tak jdu blbnout. Buď si jdu něco koupit nebo s klukama na kafe do obchoďáku. Tady jsem šel na nákupy, koupil jsem si modrý džíny, který jsem dlouho chtěl.

alt

Lehká véča na závěr

Cestou domů pak koupím jídlo a udělám véču. Lehkou, protože než to všechno pokoupim, tak přijedu na pátou domů a než to uvařím, je šest. Takže jen lehké jídlo na večer, aby mi slehlo než půjdu spát. A hlavně se snažím jíst zdravě, abych byl zase pořádně připravenej do tréninku.


Tento web používá pro analýzu návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací naleznete zde.