24 hodin Václava Skuhravého

Václav Skuhravý

Barážovou jízdou a venkovním utkáním z Českých Budějovic provádí kapitán HC Energie Karlovy Vary Václav Skuhravý.

alt

Budíček

Budík mám nařízený jako každé ráno na 6:30. Umyju se, budím děti. K snídani si dávám kafe s medovníkem, ať nám to celý den hezky lepí.

alt

V kabině jako první

Poté odvážím děti do školy a pospíchám rovnou do šatny. V ní jsem, skoro jako každý den, první. Asi tak hodinu před srazem, kolem osmé hodiny.

alt

Dopolední příprava

Následuje rozcvičení, porada a rozbruslení na ledě.

alt

Balení

Po rozbruslení máme asi 40 minut volna, které využíváme k zabalení věcí. Když máme hotovo, vyrážíme na oběd.

alt

Kuře

K obědu si dávám kuře s kaší. ;-)

alt

Odjezd na jih

Po obědě nastupujeme do autobusu a vyrážíme směr České Budějovice.

alt

Vedro

Cesta trvá zhruba 3,5 hodiny. Při příjezdu do Budějovic nás překvapuje počasí. Je tu asi o osm stupňů víc než ve Varech. Hrozný vedro…

alt

Vtípek

Vzal jsem si dvoje brusle a při příchodu do šatny si dělám z kluků srandu, že jsem si vzal dvě levý. :-D Následně ale objevuju i dvě pravý. Menší zpestření je rázem na světě.

alt

Bago

Jdeme se rozcvičit ven a zahrát si tradiční bago…

alt

Pořád vedro

Při následném rozbruslení je v hale 17 stupňů. A to je ještě ke všemu poloprázdná. Říkáme si s klukama, že dneska bude asi pořádný vedro i uvnitř.

alt

Důležitá výhra

Po začátku zápasu stupně začínají přibývat. Led je hodně měkký. Během zápasu teploměr ukazuje i 24 stupňů. V Budějovicích je opět vyprodáno a my zažíváme krásný zápas. Nejdřív vedeme, potom Budějovice vyrovnávají. Ve třetí třetině dáváme gól na 4:3 a vítězíme. Dnešní výhra je po předchozí prohře doma velmi důležitá.

alt

Losos a pivo

Po vyhraném zápase se vždycky lépe regeneruje a odpočívá. Cestou domů ještě stavíme v Budějovicích na večeři. Dávám si lososa se špagetama a jedno plzeňské pivo.

alt

Vzhůru domů

Po večeři můžeme vyrazit na 3,5 hodiny dlouhou cestu domů. Kvůli zdržení na jídle přijíždíme do Varů docela pozdě, v půl druhé. Ve dvě hodiny ráno ulehám do postele a budík nařizuju opět na 6:30. Zítra mě totiž čeká další den podobný tomu dnešnímu…